Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.pl » Prezenty

Prezent dla nauczyciela i nauczycielki 2023

18. 3. 2022 zaktualizowane

Nauczyciel to osoba, która spędza z naszymi dziećmi bardzo dużo czasu. To on wpaja im różną wiedzę, uczy nowych rzeczy. Nic więc dziwnego, że chcemy mu podziękować za trud włożony w edukację pociechy. Okazji ku temu nie brakuje. Można podarować prezent na Dzień Nauczyciela lub też obdarować nauczycielkę z okazji zakończenia roku. Pomysłów na prezent dla nauczyciela nie brakuje – poniżej przedstawiamy wiele ciekawych i nieszablonowych propozycji, które sprawią, że prezent dla nauczyciela będzie wspaniałym podarunkiem. I co ważne, nie będzie go krępował zbyt wysokim kosztem, bo również trzeba mieć to na uwadze.

1. Jaki prezent na Dzień Nauczyciela wybrać?

Jaki prezent na dzień nauczyciela wybrać?

GodsToys.pl

Nauczyciel niejednokrotnie podczas zajęć musi się wspomóc kawą, czy herbatą, aby przetrwać lekcyjne trudy. Nie rzadko brakuje mu już pewnie sił, kiedy słucha wywodów nieprzygotowanych uczniów. Dlatego też świetnym pomysłem na prezent na Dzień Nauczyciela będzie zabawy kubek, nawiązujący właśnie do ładowania baterii. Przecież to właśnie będzie robił, popijając ulubiony napój – ładował baterię, aby mu starczyło sił na kolejne godziny lekcyjne.

Z pewnością taki prezent dla nauczyciela przysłuży mu się podczas pracy. A kto wie, może patrząc na zabawny podarunek od swoich uczniów, nie zauważy ściągania podczas klasówki? Zawsze warto sprawdzić taką opcję.

2. Zabawny prezent dla nauczyciela muzyki

Zabawny prezent dla nauczyciela muzyki

MinisterstwoGadzetow.com

Nauczyciel muzyki niewątpliwie prostego życia nie ma. Nie w każdej bowiem klasie znajdują się muzyczni geniusze. Często musi wysłuchiwać dość topornych interpretacji nut… Z tego powodu zasługuje na specjalny upominek z takiej okazji jak Dzień Nauczyciela.

Prezent idealny dla nauczyciela muzyki, który w zabawny sposób nawiązywać będzie do jego profesji, to na przykład śliczne łyżeczki w kształcie gitar. Na pewno bardzo przypadną do gustu każdemu, kto zajmuje się nauczaniem muzyki. To drobny upominek, który nie sprawi, że nauczyciel poczuje się zakłopotany, ale jednocześnie ucieszy go fakt, że uczniowie o nim pamiętają.

3. Prezent dla nauczyciela na koniec roku

Prezent dla nauczyciela na koniec roku

SuperPrezenty.pl

Zbliża się koniec roku i chcielibyście podarować naprawdę oryginalny prezent? Mamy propozycję, która doskonale sprawdzi się jako prezent dla nauczyciela wf. Pod koniec roku można pozwolić sobie na bardziej okazały podarunek, zwłaszcza jeśli kończy się okres nauki w danej placówce czy klasie.

Z pewnością każdy miłośnik aktywności fizycznej – niekoniecznie tylko nauczyciel wf – doceni prezent w postaci zestawu super emocji. Do wyboru jest wiele ciekawych opcji, które pozwolą poczuć dreszczyk emocji i oderwać się od monotonii dnia codziennego. To podarunek nietypowy, dlatego, zanim się na niego zdecydujecie, upewnijcie się, że nauczyciel, którego chcecie obdarować, faktycznie lubi takie klimaty.

4. Oryginalny prezent dla nauczyciela informatyki

Oryginalny prezent dla nauczyciela informatyki

Groupon.pl

Ileż razy wspólnymi siłami przechodziliście kolejne etapy Excela, ile razy tłumaczył wam, jak napisać dokument w Wordzie, czy wyjaśniał inne zawiłości informatycznego świata? Jemu również należy się więc prezent na Dzień Nauczyciela. Co sprawdzi się w przypadku informatyka?

Można mu podarować możliwość cofnięcia się w komputerowym czasie. Mowa bowiem o wizycie w muzeum komputerów i gier. To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby wasz nauczyciel informatyki mógł przypomnieć sobie stare dobre czasy, kiedy Atari czy Commodore było szczytem marzeń. Z pewnością taka sentymentalna podróż do przeszłości – komputerowej przeszłości – bardzo przypadnie mu do gustu.

5. Trafiony prezent dla nauczyciela historii

Trafiony prezent dla nauczyciela historii

SuperPrezenty.pl

Prezent na Dzień Nauczyciela wcale nie musi być sztampowy. Jeśli wasz nauczyciel historii jest naprawdę super człowiekiem, który potrafi prowadzić ciekawe lekcje, to warto odwdzięczyć mu się w również ciekawy sposób. Świetnym pomysłem na prezent dla nauczyciela historii może być wizyta w escape roomie. Jednak, aby podkreślić, że jest to prezent dla historyka, można pokusić się na wybór scenariusza związanego właśnie z tym tematem.

Dzięki wam nauczyciel może poczuć się jak w starożytnym Egipcie, gdyż do rozwikłania czeka zagadka z faraonem w roli głównej. Jeśli więc zastanawiacie się, jaki prezent dla nauczycielki historii, czy nauczyciela będzie dobrym wyborem, to właśnie jeden z nich.

6. Prezent dla nauczyciela geografii

Prezent dla nauczyciela geografii

GodsToys.pl

Każdy z nas ma nauczyciela, którego lubi bardziej niż innych. Wynika to z podejścia do uczniów, ale również z umiejętności przekazywania wiedzy. Jeśli takim nauczycielem jest dla Ciebie nauczyciel geografii, to nic dziwnego, że chcesz mu podarować prezent na Dzień Nauczyciela, który go zachwyci.

Można zaryzykować stwierdzeniem, że skoro uczy geografii, to lubi też podróżować. A Twój prezent pomoże mu te wyprawy usystematyzować. Podaruj mu mapę zdrapkę, dzięki której będzie mógł zaznaczać wszystkie miejsca w Polsce, które już odwiedził. Tak oryginalna mapa pokaże, jakie rejony pozostały jeszcze do odkrycia, i pomoże zaplanować kolejne wojaże.

7. Prezent dla nauczycielki polskiego

Prezent dla nauczycielki polskiego

Koszulkowo.com

Dobry nauczyciel to taki, który potrafi w odpowiedni sposób przekazać wiedzę. Jednak belfer kochany przez uczniów to osoba, która potrafi również odpuścić, pośmiać się wraz z wychowankami. Jeśli masz to szczęście, że Twoja polonistka jest właśnie taka, to mamy idealny prezent dla nauczycielki polskiego.

Mowa o zabawnej koszulce, którą doceni nauczyciel z poczuciem humoru. Śmieszny napis, który pomoże rozładować napięcie na lekcji – zwłaszcza w trakcie klasówki, będzie doskonałym wyborem. Taki prezent dla nauczycielki polskiego z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy i nawet po latach, kiedy ją założy, będzie mogła przypomnieć sobie o szalonej klasie, która taki prezent na Dzień Nauczyciela jej podarowała.

8. Prezent dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela

Prezent dla wychowawcy na dzień nauczyciela

GodsToys.pl

Prawdziwa zmora dzisiejszych czasów to telefony. Nie umiemy się z nimi rozstać, co chwilę sprawdzając portale społecznościowe. Wiadomo, że podczas lekcji to zachowanie niedopuszczalne. Często pewnie dochodzi do sytuacji, kiedy nauczyciel musi konfiskować telefony, aby móc bez przeszkód prowadzić zajęcia. Więc z pewnością doceni prezent w postaci … klatki na telefony.

Będzie mógł w jednym miejscu trzymać telefony tych uczniów, którzy mieli ważniejsze rzeczy do robienia na lekcji, niż pogadanki z wychowawcą. Taki prezent dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela to również ukłon w jego stronę, że zdajecie sobie sprawę z tego, że czasami przeginacie z wysyłaniem smsów, czy puszczaniem postów na Instagram.

9. Prezent dla nauczyciela angielskiego

Prezent dla nauczyciela angielskiego

MinisterstwoGadzetow.com

Prawdziwy poliglota kocha poznawać nowe języki. Z pewnością taką osobą jest wasz nauczyciel angielskiego – w końcu jeden język już sobie upodobał. Aby więc nie spoczął na laurach, warto jako prezent dla nauczyciela angielskiego, podarować podręcznik, który pomoże mu w nauce kolejnych, jakże pomocnych wyrażeń, i to w różnych językach.

Książka, którą proponujemy jako śmieszny prezent dla nauczyciela języka angielskiego, to przewodnik po przekleństwach w różnych językach. Nie ma co się oszukiwać – każdemu z nas zdarza się rzucić mięsem, warto więc wiedzieć podczas zagranicznych wojaży, czy ktoś kogoś czasem nie obraża.

10. Prezent dla nauczyciela na koniec 3 klasy

Prezent dla nauczyciela na koniec 3 klasy

Groupon.pl

W życiu uczniów jest kilka etapów. Pierwszym, najważniejszym, jest pójście do szkoły – pierwsza klasa, nowi koledzy i nowa nauczycielka. To właśnie ona przez kolejne 3 lata będzie dla dzieci wręcz drugim rodzicem. Przyjęło się więc, że na zakończenie tego ważnego etapu, czyli nauczania początkowego, szykuje się wyjątkowy prezent dla nauczyciela na koniec 3 klasy.

Jeśli Wy, jako rodzice, chcecie podziękować nauczycielce za 3 lata opieki nad Waszymi pociechami, za nauczenie ich wielu istotnych rzeczy, to możecie podarować jej błogie chwile odprężenia, których przy Waszych dzieciach raczej miała mało. Relaksujący masaż pozwoli na regenerację sił przed kolejnym wyzwaniem, jakim będzie następna klasa nowych uczniów.

11. Elegancki prezent dla nauczyciela

prezent dla nauczyciela dlugopis

  Allegro.pl

Mimo że większość dokumentów przygotowujemy na komputerze, to jednak w dalszym ciągu niektóre z nich należy podpisać osobiście. Takie jak, chociażby świadectwa ukończenia danej klasy… Dlatego niezmiennie od lat elegancki prezent dla nauczyciela to długopis lub pióro – w zależności od tego, co preferuje.

Taki stylowy prezent dla nauczycielki czy nauczyciela z pewnością zostanie doceniony. Można go podarować jako prezent na Dzień Nauczyciela, ale sprawdzi się także jako podarunek z okazji zakończenia roku, czy pożegnania. Wybór różnego rodzaju, eleganckich materiałów piśmienniczych jest doprawdy duży – z pewnością uda się znaleźć coś w przystępnym przedziale cenowym. Taki prezent dla nauczyciela posłuży mu przez długie lata, nawet jeśli osoby, które mu go podarowały, już dawno opuściły szkolne mury.

12. Jaki prezent dla nauczyciela przedszkola wybrać?

Jaki prezent dla nauczyciela przedszkola wybrać?

Amazon.pl

Nauczyciel przedszkola ma niełatwe zadanie. Okiełznanie grupy żywiołowych przedszkolaków, które co rusz się czymś nudzą, to nie lada wyzwanie. Dlatego też warto wymyślić naprawdę wyjątkowy prezent dla nauczyciela przedszkola. Z racji na dużą kreatywność, jaką muszą się wykazywać każdego dnia, z pewnością także docenią prezenty niesztampowe.

Wiadomo, że najwięcej radości sprawia własnoręczny prezent dla nauczyciela. I w przypadku tej propozycji, oczywiście przy pomocy rodziców, maluch jest w stanie taki prezent przygotować. Proponujemy bowiem elegancki album na zdjęcia, który dziecko może samodzielnie ozdobić. Możecie na pierwszych stronach umieścić grupowe zdjęcia przedszkolaków, odpowiednio je ozdobić – z pewnością taki własnoręczny prezent dla nauczyciela przedszkola wywoła u niego łzy wzruszenia.

13. Książka dla nauczyciela – prezent zawsze na czasie

Książka dla nauczyciela-prezent zawsze na czasie

Allegro.pl

Kiedy nie wiesz, jaki prezent dla nauczyciela wybrać, to zawsze możesz postawić na książkę. Trudno jednak, abyś znał się na upodobaniach czytelniczych swojego nauczyciela. A podpytując, nakierujesz go w stronę prezentu, jaki chcecie mu podarować. Dlatego warto wybrać ciekawy poradnik, który każdemu się przyda. Na przykład taki, który traktuje o tym, jak czerpać radość z pracy.

Nie na darmo nauczyciele bardzo często walczą z wypaleniem zawodowym – ten prezent może pozwoli im w dalszym ciągu cieszyć się pracą z młodymi ludźmi, których jeszcze wiele trzeba nauczyć. Jeśli jednak wiecie, czym pasjonuje się Wasz nauczyciel, ponieważ często o tym mówi, to możecie wybrać poradnik, czy pozycję z beletrystyki właśnie w tym temacie.

14. Pyszny pomysł na prezent dla nauczyciela

Pyszny pomysł na prezent dla nauczyciela

MountBlanc.pl

Co jest najbardziej potrzebne każdemu w życiu? Oczywiście szczęście. Czy można podarować komuś szczęście jako prezent? Okazuje się, że tak. Takie uszczęśliwiające działanie ma bowiem czekolada. Jej spożywanie sprawia, że uwalniają się endorfiny, nazywane też hormonami szczęścia.

Wiec jako pomysł na prezent dla nauczyciela, który nie tylko mu zasmakuje, ale również uszczęśliwi, proponujemy właśnie rewelacyjne czekoladki o różnych smakach i kształtach. Aby prezent na Dzień Nauczyciela był wyjątkowy, warto postawić na opcję personalizowaną. To drobny upominek, który sprawi wiele radości. A jeśli zamówicie odpowiednio dużą paczkę czekoladek, kto wie – może również się załapiecie na słodki przysmak.

15. Prezent dla nauczyciela na pożegnanie

Prezent dla nauczyciela na pożegnanie

PrezentZycia.pl

Moment zakończenia edukacji to przełom. Z tej okazji zawsze szukamy wyjątkowego prezentu, którym moglibyśmy podziękować za lata spędzone razem w szkolnych ławkach. Bardzo często prezent dla nauczycielki czy nauczyciela na zakończenie wspólnej przygody jest droższy niż prezent na Dzień Nauczyciela. Jeśli planujecie podarować coś ekskluzywnego z tej okazji, a trochę znacie swojego nauczyciela, to może warto postawić na przejażdżkę marzeniem każdego fana motoryzacji – Lamborghini.

Wiadomo, że szansa na to, aby z nauczycielskiej – czy jakiejkolwiek przeciętnej pensji – kupić sobie taki samochód, jest znikoma. Dlatego to doskonały pomysł, aby na zawsze zapaść w pamięć ulubionego nauczyciela. Taka przejażdżka gwarantuje mu moc emocji i zawsze, kiedy będzie ją wspominał, pomyśli ciepło o uczniach, którzy mu ją sprezentowali.

16. Zabawne prezenty dla nauczyciela

Zabawne prezenty dla nauczyciela

GodsToys.pl

Zabawne prezenty dla nauczyciela sprawdzą się przy różnych okazjach. Bez względu na to, czy potrzebny jest prezent na Dzień Nauczyciela, czy może poszukiwany jest prezent dla nauczycielki z okazji zakończenia pracy z daną klasą, warto, aby podarunek był oryginalny i zabawny.

Śmieszne gadżety doskonale się nadają do tego, aby podarować je ulubionemu nauczycielowi. Z pewnością salwy śmiechu wywoła prezent dla nauczyciela w postaci odmładzającego zegara. Przecież każdy z nas wcześniej czy później będzie marzył o cofnięciu czasu. Dlatego też taki zabawny prezent z pewnością się spodoba każdemu nauczycielowi, który chciałby, aby czas się cofał.

17. Jaki prezent dla przedszkolanki wzruszy?

Jaki prezent dla przedszkolanki wzruszy?

Amazon.pl

Własnoręczny prezent dla nauczyciela to z pewnością coś, co wzruszy każdego. Jeśli więc szukasz pomysłu na prezent dla przedszkolanki, warto iść tym śladem. Na pewno łezka w oku się zakręci na widok puzzli. Jednak nie chodzi tutaj o standardowe puzzle z krajobrazem. Można podarować puzzle personalizowane, ze zdjęciem grupy dzieci, których dana osoba jest opiekunem.

Można zdecydować się na zdjęcie grupowe razem z nauczycielką albo stworzyć kolaż zdjęć wszystkich podopiecznych. Do tego dodać odpowiedni napis i gotowe – prezent dla przedszkolanki, który na pewno ją wzruszy, masz przygotowany. A do tego wszystkich czeka świetna zabawa podczas składania układanki. Gotowe puzzle można nakleić na karton i zawiesić w ramce na ścianie – dzięki temu prezent przetrwa przez długi czas.

18. Drobne upominki dla nauczycieli

MinisterstwoGadzetow.com

Wybierając upominki dla nauczycieli, musimy pamiętać, aby prezent ucieszył, a nie wprawił w zakłopotanie z powodu jego wysokiej wartości. Oczywiście, jeśli mowa o prezentach na zakończenie pewnego etapu edukacji, można pozwolić sobie na większy wydatek. Jednak na zwykłe okazje, kiedy potrzebny jest prezent dla nauczycielki czy nauczyciela, warto pomyśleć nad drobnymi upominkami.

Takimi będą na przykład zabawne książkowe lampki. Oryginalny kształt, możliwość przyczepienia bezpośrednio do stron książki sprawia, że ten zabawny gadżet doskonale przysłuży się nawet w podróży. Jest to ciekawy pomysł na zabawne, a niedrogie upominki dla nauczycieli.

19. Prezent dla nauczycielki, która lubi aktywny tryb życia

Prezent dla nauczycielki, która lubi aktywny tryb życia

Ceneo.pl

Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla nauczyciela wf, który lubi być w ciągłym ruchu, lub jeśli potrzebny jest prezent dla nauczyciela, który kocha piesze wyprawy, to dobrym pomysłem będzie opaska monitorująca. Ten elektroniczny gadżet pozwala nie tylko sprawdzić pokonany dystans, ale również pokazuje istotne parametry takie jak tętno, czy spalone kalorie.

Elegancki design sprawia, że pasuje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. To fajny pomysł, aby pożegnać ulubionego nauczyciela. Jest to podarunek z odrobinę wyższej półki, jednak nie jest też ostentacyjnie kosztowny, dlatego można się nad nim zastanowić, jeśli szukamy czegoś na specjalną okazję jako prezent dla nauczyciela. Warto jednak wcześniej podpatrzeć, czy nie ma już takiego na stanie, aby nie dublować upominku.

20. Oryginalne prezenty dla nauczyciela to dobry pomysł

Oryginalne prezenty dla nauczyciela to dobry pomysł

GodsToys.pl

Macie nauczyciela, który cechuje się dużym poczuciem humoru? Chcecie mu podarować zabawny upominek? To mini zmieniacz głosu idealnie się do tego nada. Śmieszny gadżet super sprawdzi się jako prezent dla nauczyciela. Dzięki niemu Wasze lekcje nabiorą zupełnie innego wymiaru.

Od teraz z pewnością nie będzie miał żadnych kłopotów z przyciągnięciem Waszej uwagi – wystarczy tylko kilka słów wypowiedzianych za pomocą mini zmieniacza głosu i gotowe – wszyscy uczniowie na pewno go usłyszą. A przez pierwsze dni używania z pewnością towarzyszyć temu będzie kupa śmiechu. Nauczyciel, który taki prezent otrzyma, z pewnością doceni waszą kreatywność i z chęcią będzie stosował mini zmieniacz głosu – kto wie, może nie tylko podczas lekcji?

21. Jaki prezent dla nauczyciela na koniec roku wybrać?

Jaki prezent dla nauczyciela na koniec roku wybrać?

Amazon.pl

Na każdej przerwie widzicie swojego nauczyciela schowanego za okładką książki? Wiecie, że uwielbia przenosić się w świat literatury, jest wręcz maniakiem słowa pisanego? Jeśli tak, to jako prezent dla nauczyciela na koniec roku możecie mu podarować czytnik do książek.

Coraz więcej osób stosuje je, odstawiając do lamusa książki drukowane. Szczególnie dobrze czytniki sprawdzają się podczas podróży, kiedy ciężko o dostęp do osiedlowej biblioteki. Wystarczy bowiem dostęp do Internetu i już w zasięgu ręki są wszystkie tytuły. Taki podarunek z pewnością przypadnie do gustu nauczycielowi, który każdą wolną chwilę spędza na lekturze.

22. Co na prezent dla nauczyciela matematyki?

rummikub

Allegro.pl

Chcecie podarować prezent dla nauczyciela królowej wszystkich nauk? Może warto połączyć jego zainteresowania z dobrą zabawą? Jako prezent dla nauczyciela matematyki można podarować grę towarzyską. Akurat ten konkretny rodzaj jest ściśle związany z matematyką, dlatego idealnie nada się dla nauczyciela matmy.

Dzięki temu, że do domowej kolekcji gier trafi właśnie taka gra, świetna zabawa gwarantowana. Potrzebny jest tutaj ścisły umysł, aby odpowiednio obliczyć swoje szanse na wygraną, jednak kto jak kto, ale nauczyciel matematyki z pewnością sobie świetnie z tym poradzi. Dlatego, jeśli szykuje się jakaś okazja, kiedy będzie można podarować prezent dla nauczyciela, to kolejna z naszych propozycji jest właśnie taka.

23. Prezent na Dzień Nauczyciela pomoże pozbyć się stresu

Prezent na dzień nauczyciela pomoże pozbyć się stresu

MinisterstwoGadzetow.com

Zawód nauczyciela jest stresujący – tu nie ma się co oszukiwać. Próba wpojenia wiedzy uczniom, zapanowanie nad całą ekipą na przerwie czy lekcji – to wszystko może doprowadzić do rozstroju nerwowego. Aby ulubiony nauczyciel nie zszedł na zawał podczas lekcji z Wami, można mu podarować antystresowy długopis.

Taki śmieszny gadżet sprawi mu wiele radości, a przy okazji pomoże się odstresować nawet w czasie lekcji, czy przerwy. Z pewnością doceni również to, że troszczycie się o jego zdrowie psychiczne, aczkolwiek jeśli do tego dojdzie odpowiednie zachowanie, to już byłby prezent doskonały. Jednak wiadomo, nie można mieć wszystkiego, dlatego na początek podarujcie jako prezent na Dzień Nauczyciela taki antystresowy długopis – na resztę jeszcze przyjdzie czas.

24. Przydatny dla nauczycieli prezent

Przydatny dla nauczycieli prezent

Ceneo.pl

Posada nauczyciela wiąże się z licznymi obowiązkami. Zajęcia dodatkowe, liczne korepetycje, spotkania z nauczycielami, konferencje, plany lekcji – to naprawdę szeroki zakres. Jak to wszystko ogarnąć? Z pewnością przydatny w takiej sytuacji u każdego nauczyciela, okaże się kalendarz książkowy, w którym będzie mógł zapisywać wszystkie istotne wydarzenia.

Taki podarunek sprawi, że wszystko będzie miał uporządkowane i zapisane w jednym miejscu. Zabawna dedykacja na początku kalendarza doda mu osobistego charakteru. Dzięki temu, że na prezent dla nauczyciela wybierzecie właśnie taki produkt, będzie on zawsze o was ciepło myślał – a przynajmniej przez cały rok, bo przecież na taki czas otrzyma kalendarz.

25. Prezent dla nauczyciela przedszkola przyniesie szczęście

Prezent dla nauczyciela przedszkola przyniesie szczęście

CzaryMary.pl

Kolejna propozycja to prezent bardzo nietypowy. Jednak wiadomo, że wiele osób wierzy w talizmany i amulety. Jeśli więc nauczycielka przedszkola Twojego dziecka jest otwarta na tematy ezoteryczne, to taki wisiorek na szczęście z pewnością jej się spodoba. Pasuje do każdego ubioru, zresztą nikt nie każe nosić go ostentacyjnie na widoku. Można schować go w torebce w formie talizmanu, który ma zapewnić zdrowie, szczęście i pomyślność.

Z pewnością jest to nietypowy prezent dla nauczyciela przedszkola czy innej grupy wiekowej, jednak jeśli tylko takie są zainteresowania danej osoby, to będzie to prezent oryginalny i trafiony. A przecież nie jest powiedziane, że talizmany i amulety nie działają. Może wystarczy w to po prostu uwierzyć?

26. Wirtualny prezent na Dzień Nauczyciela

Wirtualny prezent na dzień nauczyciela

Groupon.pl

Nauczyciel nie potrafi zrozumieć, co was tak kręci w grach komputerowych? A może sam jest ich fanem – różnie to bywa. Jako propozycję interesującego podarunku na Dzień Nauczyciela, proponujemy podarować odwiedziny w wirtualnej rzeczywistości. Salony z wirtualną rzeczywistością biją rekordy popularności, nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby tam właśnie zawitał również wasz nauczyciel.

Prezent taki będzie dla niego z pewnością zaskoczeniem, ale jeśli jest otwarty na nowe doznania, z chęcią z niego skorzysta. W takich miejscach można wybrać różnego rodzaju scenariusze, w których chce się znaleźć, więc z pewnością znajdzie coś co mu najbardziej przypadnie do gustu. Jedno jest pewne – niespodzianka na Dzień Nauczyciela gwarantowana.

27. Gdy nie masz pomysłu na prezent dla nauczyciela

Gdy nie masz pomysłu na prezent dla nauczyciela

Amazon.pl

Co jeśli nauczyciel dla którego macie wybrać prezent na Dzień Nauczyciela, jest z Wami od niedawna? Kiedy jeszcze nie zdążyliście go poznać, nie wiecie, co lubi, czym się interesuje? Cóż wtedy wybór prezentu może być skomplikowany. Dlatego można postawić na najprostszy sposób, który pozwoli na samodzielny wybór prezentu.

Taka możliwość istnieje dzięki kartom podarunkowym, które również mogą posłużyć jako prezent dla nauczycielki, czy nauczyciela z okazji ich święta. Macie wtedy pewność, że osoba obdarowana wybrała sobie faktycznie taki prezent, jaki jej przypadł do gustu i jest z niego zadowolona. Pamiętajcie jednak, aby nie przesadzać z wysokością kwoty, aby nie wprawić nauczyciela w zażenowanie.

Udostępnij artykuł

Oceńcie artykuł

Zatím nikdo neohodnotil, buďte první.

Autor artykułu

Patrycja
Patrycja

Kocham książki, podróże i pisanie. Copywritingiem zajmuję się już od kilkunastu lat, skutecznie zamieniając myśli w słowa.