Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
Testado.pl

Witajcie na Testado.pl

Naszym celem jest pomóc Ci uszczęśliwić bliskich. Niezależnie od tego, czy chodzi o Twojego męża, dziewczynę, babcię z dziadkiem, młodszego brata czy wnuczkę, jesteśmy tutaj, aby przekazać Ci wskazówki dotyczące najlepszych prezentów, które ich zadowolą.

Na codzień poszukujemy pięknych, oryginalnych i zabawnych prezentów, które możesz podarować na różne okazje. Od urodzin po Boże Narodzenie, Walentynki, rocznicę ślubu i Dzień Matki. Jednak nie musisz dawać prezentów swoim bliskim tylko na specjalne okazje, ale także wtedy, gdy chcesz im pokazać, że ich kochasz i zależy Ci na nich.

Niezależnie od tego, czy znajdziesz odpowiednią inspirację na tej stronie, czy nie, zawsze pamiętaj, że prezent musi pochodzić z serca.

Z czego mamy profit

Oprócz dobrego wrażenia, że komuś pomagamy, mamy profit z (zawsze odpowiednio oznakowanych) banerów reklamowych i artykułów. Ponadto z  zaakceptowanej współpracy z różnymi sklepami internetowymi i komparatorami cen. System afiliacyjny działa na zasadzie otrzymywania prowizji od każdego zakupu dokonanego za pośrednictwem linku na tej stronie. Nie martw się, nie płacisz prowizji ani nie zwiększa to końcowej ceny produktów. Prowizje są zawsze odejmowane od marż handlowców.

Operator

Affiliana s.r.o.

Malé náměstí 14/30
500 03 Hradec Králové

Republika Czeska

NIP: 07828608
VAT UE: CZ07828608