Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Pomysły na kreatywny prezent dla dzieci i dorosłych

18. 11. 2021 zaktualizowane

Prezent kreatywny, czyli taki, który pokazuje, że ofiarodawca potrafi wykazać się wyobraźnią. Pod hasłem kreatywny prezent można ukryć również takie podarunki, które wymagać będą od osoby obdarowanej określonych czynności. Jeszcze inni kreatywne prezenty rozumieją jako coś totalnie zaskakującego. Jedno jest pewne – z nami poznasz kilkadziesiąt pomysłów na taki właśnie upominek.

Kreatywny prezent dla dzieci

1. Jakie kreatywne prezenty dla dzieci wybrać?

Jakie kreatywne prezenty dla dzieci wybrać?

PrezentZycia.pl

Przyjęło się, że dzieciom najczęściej daje się w prezencie zabawki. Jednak można podarować również coś zupełnie innego, co pozwoli im nauczyć się czegoś całkowicie nowego. Coraz częściej wybieramy kreatywne prezenty dla dzieci, które je zaskoczą i sprawią wiele radości. Jednym z przykładów takiego prezentu są warsztaty iluzji.

Każde dziecko zafascynowane jest magicznymi sztuczkami. Oryginalny prezent w postaci warsztatów magii pozwolą dziecku nauczyć się sztuczek, którymi będą mogły zaskoczyć zarówno koleżanki i kolegów, jak i dorosłych. Taki kreatywny prezent sprawdzi się zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

2. Doskonały kreatywny prezent dla dziewczynki

Doskonały kreatywny prezent dla dziewczynki

SuperPrezenty.pl

Szukasz oryginalnego prezentu dla dziewczynki? Może w takim razie ucieszy ją możliwość samodzielnego wykonania pięknych, pachnących mydełek? To świetny pomysł na kreatywny prezent dla dziewczynki, która już powoli zaczyna się interesować kosmetykami.

Warsztaty mydlarskie to okazja, aby nauczyć się nowej umiejętności, mając przy tym jednocześnie wiele zabawy. Piękne, kolorowe mydełka w różnych kształtach mogą stanowić własnoręcznie zrobiony przez dziecko prezent. Mogą też posłużyć do codziennego użytku. Z pewnością taki pomysł na kreatywny prezent dla dziewczynki przypadnie jej do gustu.

3. Wystrzałowy kreatywny prezent dla chłopaka

Wystrzałowy kreatywny prezent dla chłopaka

SuperPrezenty.pl

Szukasz prezentu, który sprawi, że chłopcu zaświecą się oczy z wrażenia? Jednak masz problem, bo solenizant jest już w starszym wieku i zabawki aż tak bardzo go nie bawią? Może warto więc podarować mu możliwość nauczenia się … sztuki walki?

Krav maga dla dzieci, bo o tym mowa, to sposób na nauczenie się czegoś zupełnie nowego, co pomoże rozwinąć sprawność fizyczną. Wielu chłopców marzy o tym, aby nauczyć się podstaw tej sztuki. Taki kreatywny prezent dla chłopca z pewnością mu przypadnie do gustu, a umiejętności, których się nauczy, na pewno przydadzą mu się w przyszłości.

4. Kreatywny prezent dla malucha

Kreatywny prezent dla malucha

Amazon.pl

Kreatywny prezent dla młodszego dziecka poszukiwany? Spokojnie, już śpieszymy z pomocą. Coś, co pozwoli rozbudzić kreatywność malucha i da nieograniczone możliwości do zabawy. Mowa o konstrukcyjnych klockach, które pozwolą stworzyć piękne kolorowe budowle.

Takie kreatywny prezent dla chłopaka czy dziewczynki będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Bawić się nimi można zarówno samodzielnie, jak i z pomocą rodziców. Klocki pomagają rozwijać wyobraźnię dziecka, co da się zaobserwować podczas budowania coraz to wymyślniejszych obiektów. Dobra jakość wykonania klocków sprawi, że będą służyły przez długi czas.

5. Idealny kreatywny prezent dla 7 latki

Idealny kreatywny prezent dla 7 latki

Ceneo.pl

Pozostaniemy nadal w tematyce klocków. Jakie są najpopularniejsze klocki świata? Oczywiście Lego. Dlatego kreatywny prezent dla 7 latki, jaki proponujemy, to nowa wersja kultowych plastikowych elementów. Mowa o klockach Lego Dots, które pozwalają stworzyć prawdziwe cuda.

Zaletą tych klocków są zupełnie inne, nowe elementy, których dotychczas nie było. Dzięki temu, że mała jubilatka otrzyma taki kreatywny prezent, będzie mogła stworzyć piękne ozdobne pudełka do codziennego użytku. Ograniczać ją będzie jedynie wyobraźnia, może skorzystać z gotowych podpowiedzi lub też zaskoczyć wszystkich swoją własną wizją. Jedno jest pewne – zabawa na długie godziny gwarantowana.

6. Taki kreatywny prezent dla 10 latki będzie hitem

Taki kreatywny prezent dla 10 latki będzie hitem

Allegro.pl

Chcesz podarować 10 latce ciekawy prezent, który sprawi, że będzie mogła zajmować się nim przez długi czas? Szukasz pomysłu, który pozwoli rozbudzić wyobraźnie dziecka, jego inwencję twórczą? Jeśli tak, to doskonały kreatywny prezent dla 10 latki podarujesz, jeśli zdecydujesz się na zestaw do robienia biżuterii.

Każda dziewczynka kocha bransoletki, a jeśli do tego może je sama zaprojektować, to już pełnia szczęścia. Jeśli więc masz w swoim gronie taką młodą stylistkę, która uwielbia błyskotki, to masz gwarancję, że zestaw do robienia biżuterii z pewnością ją ucieszy. Kto wie, może to będzie pierwszy krok do kariery projektantki biżuterii?

7. Wyjątkowy kreatywny prezent dla małego ogrodnika

Wyjątkowy kreatywny prezent dla małego ogrodnika

Allegro.pl

Kreatywny prezent dla chłopaka poszukiwany? Możliwości jest doprawdy bardzo wiele. Jedną z nich będzie podarowanie zestawu idealnego dla dziecka, które interesuje się przyrodą. Proponujemy coś, co sprawi, że małemu ogrodnikowi serce zabije mocniej. W skład zestawu wchodzi nie tylko domek dla ptaszków, ale również narzędzia ogrodnicze.

Daje to moc możliwości. Taki kreatywny prezent pozwala na obserwowanie życia ptaszków, które przylatywać będą do nowego domku. Narzędzia ogrodnicze pomogą w pielęgnowaniu własnej grządki, na której dziecko może zasadzić ulubione rośliny. Taki kreatywny prezent sprawdzi się w przypadku dziecka, które lubi się pobrudzić – praca w ziemi będzie dla niego prawdziwą frajdą.

8. Kreatywne prezenty na urodziny dla modnisi

Kreatywne prezenty na urodziny dla modnisi

TaniaKsiazka.pl

Dziewczynki w zasadzie już od najmłodszych lat interesują się swoim strojem. Najpierw jest etap wszechobecnego różu, a następnie pojawia się zainteresowanie innymi kolorami. Twoja córeczka to właśnie taka mała modnisia? To mamy pomysł, który sprawi, że będzie pod wrażeniem.

Rodzice coraz częściej wybierają kreatywne prezenty na urodziny dla swoich pociech, zwłaszcza tych w starszym wieku. Dlatego proponujemy jeden z nich, a mianowicie zestaw do samodzielnego farbowania tkanin. Dzięki temu zwykła koszulka może zupełnie zmienić wygląd – mała projektantka sama zdecyduje, jak ma wyglądać. Pozwala to nie tylko rozwijać kreatywność dziecka, ale również daje mu dużą dawkę samodzielności, którą z pewnością doceni.

9. Pomysł na kreatywny prezent dla fana Super Mario

Pomysł na kreatywny prezent dla fana Super Mario

MinisterstwoGadzetow.com

Uczą cierpliwości, ćwiczą spostrzegawczość i przede wszystkim pozwalają zająć czas podczas super zabawy. O czym mowa? O puzzlach, które dzieci kochają. Od najmłodszych lat warto dzieciakom takie właśnie zabawki podsuwać, ponieważ puzzle wpływają pozytywnie na rozwój motoryki małej.

Kreatywny prezent w postaci puzzli to świetny pomysł. Zwłaszcza jeśli młody solenizant kocha grę Super Mario Bros. Podarunek w postaci 500 – elementowych puzzli z obrazkiem z ukochanej gry z pewnością go ucieszy. Zapewni świetną zabawę na kilka godzin – bo co jak co, ale tyle elementów do ułożenia to nie lada wyzwanie. Dlatego taki kreatywny prezent sprawdzi się u starszych dzieci.

10. Kreatywny prezent dla dziewczynki kochającej pluszaki

Kreatywny prezent dla dziewczynki kochającej pluszaki

Amazon.pl

Kolejny kreatywny prezent dla dziewczynki poszukiwany? Mamy coś naprawdę wyjątkowego, co z pewnością ją ucieszy. Mała jubilatka kocha pluszowe stworki? Śpi zawsze z ulubionym misiem? To może warto jej podarować możliwość stworzenia idealnej przytulanki? Idealnej, bo sama ją stworzy od podstaw.

Zestaw do własnoręcznego wykonywania pluszowych maskotek to prawdziwy hit. Jeśli dziewczynka, której chcesz taki kreatywny prezent podarować, lubi robótki ręczne, z pewnością będzie umiała sobie poradzić z takim podarunkiem. Być może jeden z takich własnoręcznie robionych pluszaków otrzymasz w prezencie?

11. Kreatywny prezent, który dzieci pokochają

Kreatywny prezent, który dzieci pokochają

GodsToys.pl

Co najbardziej kochają wszystkie dzieci? Nie zabawki, nie gry, a czas spędzony z rodzicami. Oczywiście, najlepiej, gdyby spędzać go na wspólnej zabawie. Dlatego świetnym pomysłem na kreatywny prezent dla dzieci będzie specjalna zdrapka. Dzięki niej nigdy już nie będzie miejsca na nudę.

Zdrapka ukrywa bowiem aż 100 różnych zabaw, w które dzieci mogą bawić się ze swoimi rodzicami. Dodatkowym plusem jest, że nigdy nie wiadomo co się kryje pod daną zdrapką, więc zarówno dzieci, jak i rodzice, czekają w ekscytacji na wybór zabawy. Jednak najważniejszym plusem, jaki daje taki kreatywny prezent dla dzieci, jest to, że wspólnie będą spędzać czas z najbliższymi. To zdecydowanie najlepszy podarunek.

Kreatywny prezent dla dorosłych

1. Kreatywny prezent na 18

Kreatywny prezent na 18

PrezentZycia.pl

Przyjęło się, że 18. urodziny to początek nowego, dorosłego życia. A te wiadomo, nie zawsze jest usłane różami. Może więc warto wiedzieć, jak sobie poradzić nawet w ekstremalnych sytuacjach? Z pewnością kreatywny prezent na 18 to… szkoła przetrwania.

Jest to żartobliwy prezent, ponieważ wiadomo, że wejście w dorosłość nie oznacza od razu konieczności przeżycia w dzikiej głuszy. Aczkolwiek kto wie, co solenizanta czeka, wiec dzięki temu, że dostanie taki oryginalny prezent, z pewnością będzie przygotowany na wszystkie przeciwności losu. Jesteśmy przekonani, że ten kreatywny prezent będzie hitem na każdej imprezie z okazji 18. urodzin.

2. Kreatywny prezent na ślub

Kreatywny prezent na ślub

PrezentZycia.pl

Kolejna propozycja, to coś dla nowożeńców. Wiadomo, że z przygotowaniami do tego pięknego i ważnego dnia wiąże się wiele stresów. Często parom spędza sen z powiek pierwszy taniec. Ty możesz sprawić, że akurat tego elementu nie będą musieli się obawiać. Kreatywny prezent na ślub w postaci nauki tańca dla nowożeńców? Dlaczego nie?

Jedyne co może być minusem, to fakt, że aby taki kreatywny prezent miał sens, musi zostać podarowany przed ślubem. Jednak z pewnością nowożeńcy nie będą mieli Ci tego za złe, skoro będą mieli okazję, dzięki takiemu podarunkowi, zaprezentować idealny pierwszy taniec podczas swojego wesela.

3. Kreatywny prezent na rocznicę ślubu

Kreatywny prezent na rocznicę ślubu

SuperPrezenty.pl

Rocznica ślubu to okazja, której nie powinno się przegapić. Jednak co z takiej okazji można podarować? Możliwości jest wiele, jednak jeśli chodzi o kreatywny prezent na rocznicę ślubu, to możemy zaproponować specjalną randkę. Wiadomo, że z biegiem lat coraz rzadziej pamięta się o romantycznych spędzaniu wspólnych chwil – zostaje to wyparte przez prozę życia codziennego.

Dlatego czas ożywić Wasz związek i postawić na kreatywny prezent na rocznicę ślubu. Zaproś swoją połówkę na jedyną w swoim rodzaju randkę na środku jeziora. Niesamowite wrażenia gwarantowane, a z pewnością taki romantyczny wieczór tylko we dwoje w otoczeniu pięknej przyrody na nowo rozbudzi Wasz związek.

4. Kreatywny pomysł na prezent dla chłopaka

Kreatywny pomysł na prezent dla chłopaka

GodsToys.pl

Twój chłopak ma stresującą pracę? A może lubi zrobić sobie w ciągu dnia przerwę na odrobinę aktywności fizycznej? Jeśli tak, to może warto podarować mu coś, co pomoże w takich sytuacjach? Kreatywny pomysł na prezent dla chłopaka, który możemy ci podsunąć, to dmuchany worek bokserski.

Plusem jest jego waga – nie będzie problemu z przetransportowaniem go w żadne miejsce. Pomoże rozładować napięcie, a przy okazji Twój ukochany będzie w stanie zadbać o formę nawet podczas przerw w pracy. Taki kreatywny prezent dla chłopaka jest ciekawym wyborem, który z pewnością zaskoczy osobę obdarowaną. A jeśli zawiśnie u was w domu, to nawet Ty od czasu do czasu, dla rozładowania emocji możesz się na nim wyładować – to lepsze rozwiązanie niż kłótnie.

5. Kreatywny prezent na urodziny dla dziewczyny

Kreatywny prezent na urodziny dla dziewczyny

Groupon.pl

Twoja ukochana narzeka, że masz dwie lewe nogi do tańca? Chcesz ją zaskoczyć i coś z tym zrobić? Z pewnością warto pomyśleć o lekcjach tańca. Przecież możesz się poświęcić dla ukochanej i przećwiczyć standardowe kroki.

Kurs tańca dla par to kreatywny prezent dla dziewczyny, która kocha taniec, ale niestety jej drugiej połówce nie idzie to najlepiej. Plusy z takiego podarunku są dwa – po pierwsze, podarujesz jej wspólny czas we dwoje, podczas którego nauczycie się czegoś nowego. A po drugie, pokażesz jej, że nie są Ci obojętne jej potrzeby i jesteś w stanie się do nich dopasować. A to chyba najpiękniejsze wyznanie miłosne.

6. Jaki kreatywny prezent dla przyjaciółki wybrać?

Jaki kreatywny prezent dla przyjaciółki wybrać?

SuperPrezenty.pl

Przyjaciółka – osoba, która zawsze Ci pomoże, jest obok, kiedy jej potrzebujesz. Nic więc dziwnego, że chcesz podarować jej coś wyjątkowego. Jakie kreatywne pomysły na prezent dla przyjaciółki można podsunąć? Możliwości jest wiele. Jeśli Twoja przyjaciółka jest fanką mody, to mamy dla niej idealną propozycję.

Każda z nas niby wie, w czym jej dobrze, ale pewności do końca nigdy nie mamy. Dlatego zakupy ze stylistką to byłby prawdziwy hit. Tego typu kreatywne prezenty dla przyjaciółki z pewnością sprawią, że oniemieje z zachwytu. Pokażesz jej, że interesujesz się tym, co jej sprawia przyjemność, a dodatkowo potrafisz wybrać taki kreatywny prezent, którego nie otrzymała nigdy wcześniej.  Zakupy ze stylistką to niesamowita frajda i możliwość skomponowania wspaniałych zestawów ubrań – każda kobieta byłaby zachwycona takim prezentem.

7. Kreatywny pomysł na prezent dla chłopaka

Kreatywny pomysł na prezent dla chłopaka

MinisterstwoGadzetow.com

Interesujące prezenty to takie, które mogą wywołać uśmiech na twarzy. Jeśli do tego jeszcze przydadzą się w codziennym życiu, to już mamy przepis na prezent idealny. Trzeba się trochę wysilić, żeby wymyślić naprawdę kreatywny prezent dla chłopaka. Jednak nie oznacza to, że jest to niemożliwe. Wręcz przeciwnie. Z nami znajdziesz same kreatywne prezenty dla chłopaka.

Jednym z nich jest… fotelowy pomocnik. Nie oszukujmy się, każdy mężczyzna lubi po ciężkim dniu odpocząć w wygodnym fotelu z gazetą w ręku, czy też oglądając ulubiony film. Aby mu umilić taki wypoczynek, podaruj mu właśnie specjalny zestaw idealny do tego.  Nakładka na fotel, ze sztywną tacką – idealną na piwo i chipsy, a do tego 5 kieszeni, które pomieszczą pilota, telefon, gazetę – co tylko jest potrzebne do komfortowego wypoczynku.

8. Jakie kreatywne prezenty dla dorosłych się sprawdzą?

Jakie kreatywne prezenty dla dorosłych się sprawdzą?

SuperPrezenty.pl

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla znajomych? Nie chcesz, aby był to oklepany pomysł typu krawat, czy czekoladki? Spokojnie, bez problemu podpowiemy, jakie kreatywne prezenty dla dorosłych warto podarować. Zawsze dużym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju warsztaty.

W zależności od tego, czym interesuje się osoba, którą chcesz obdarować, możesz wybrać specjalny zestaw upominkowy, właśnie związany z tym tematem. Jeśli na przykład masz w swoim gronie łasucha, który lubi poznawać nowe smaki, możesz podarować mu kurs robienia sushi. Japoński specjał cieszy się od lat niesłabnącą popularnością, więc dodatkową frajdą będzie fakt, że solenizant nauczy się je przyrządzać samodzielnie. A że weselej we dwójkę, to podaruj mu kurs dla dwojga – może nauczycie się robić sushi razem?

9. Pomysł na kreatywny prezent dla szefa

Pomysł na kreatywny prezent dla szefa

PrezentZycia.pl

Twój szef lubi sobie porządzić? Ma do tego święte prawo – w końcu jest szefem… Jednak do tego jest też człowiekiem z poczuciem humoru, świadomym, że czasami przesadza w swoich zapędach dyktatorskich? Mamy pomysł na kreatywny prezent dla niego, który sprawi, że szczęka opadnie mu z wrażenia.

Szykuje się jubileusz firmy? A może urodziny szefa, którego lubicie i darzycie szacunkiem? Podarujecie mu coś, co sprawi, że nawet na emeryturze będzie o Was pamiętał. Żartobliwe nawiązanie do wydawanych poleceń i porządku, o który szef zawsze zabiegał – mianowicie przejażdżkę pojazdem wojskowym. Poczuje się jak generał na froncie, ale tym razem to nie wy będziecie wysłuchiwać poleceń i zdawać meldunki. Taki kreatywny prezent na pewno go zaskoczy, a może da też do myślenia i trochę spuści z tonu.

10. Co na prezent kreatywny dla singielki?

Co na prezent kreatywny dla singielki?

  GodsToys.pl

Koleżanka z pracy obchodzi urodziny? Chcecie podarować jej prezent kreatywny, który ją zaskoczy i jednocześnie rozśmieszy? Szczególnie taką opcję polecamy dla singielek, które chwilowo w swoim życiu nie mają partnera.

Podarujcie jej poduszkę przyjaciela. Męskie ramię, do którego może przytulić się podczas gorszego dnia. Oczywiście jest to podarunek z przymrużeniem oka, taki, który można podarować osobie z dużym dystansem. Miła w dotyku poducha, o zabawnym kształcie będzie doskonałym towarzystwem na samotne wieczory. Takie drobny upominek wywoła uśmiech na twarzy osoby, która nie przejmuje się tym, że chwilowo nie ma drugiej połówki.

11. Czy można dać kreatywny prezent na chrzciny?

Czy można dać kreatywny prezent na chrzciny?

SuperPrezenty.pl

Chrzciny to okazja ku temu, aby podarować maleństwu wyjątkowy prezent. Jednak tak naprawdę, zawsze mamy z tym problem. Wiadomo bowiem, że maluszek jeszcze niczym się nie bawi, więc w danym momencie prezenty nie sprawią mu żadnej radości. Jednak mimo to, można podarować kreatywny prezent na chrzciny, który z pewnością zostanie z dzieckiem na zawsze.

Moment narodzin, dzień chrztu – te wydarzenia są niewątpliwie godne zapamiętania. Niestety, maluch ich nie zapamięta… Chyba że otrzyma od ciebie kreatywny prezent w postaci opowiadania ze swoim zdjęciem z narodzin. Kiedy będzie już odrobinę starszy, rodzice będą mu mogli takie opowiadanie przeczytać, a on z pewnością będzie zachwycony faktem, że na stronach prawdziwej książki jest właśnie jego zdjęcie. Taki upominek przetrwa długie lata i zawsze będzie mógł do niego wrócić.

12. Jaki kreatywny prezent dla żony ją zaskoczy?

Jaki kreatywny prezent dla żony ją zaskoczy?

SuperPrezenty.pl

Chcesz zaskoczyć swoją małżonkę prezentem nietypowym, którego nie dostała jeszcze nigdy wcześniej. To bardzo dobry pomysł. Aby wykonanie było równie dobre, skorzystaj z naszej propozycji na kreatywny prezent dla żony, który z pewnością zaskoczy. Ofiaruj jej niespotykane wcześniej doznania i możliwość stworzenia samodzielnie swojego ulubionego zapachu.

Wiesz, że Twoja żona kocha perfumy, ale co rusz zmienia te ulubione? Podaruj jej możliwość skomponowania własnych perfum – takiego czegoś nie miała jeszcze okazji próbować. Ofiarowując jej prezent w postaci warsztatów, na których pozna tajniki kompozycji perfum, i sama stworzy unikalny zapach, z pewnością bardzo ją ucieszy. To prezent niewątpliwie oryginalny, którym będzie mogła pochwalić się wszystkim dookoła.

13. Kreatywny prezent dla mamy, który ją urzeknie

Kreatywny prezent dla mamy, który ją urzeknie

Koszulkowo.com

Co podarować kobiecie, która zawsze twierdzi, że ma wszystko i nic jej do szczęścia nie potrzeba? No cóż, nie ukrywamy, że wybór nie jest łatwy. Aczkolwiek zawsze dobrze sprawdzają się zabawne koszulki z kreatywnymi napisami. Jeśli Twoja mama lubi dobrej jakości ubrania, wykonane z doskonałych materiałów, a przy okazji docenia kreatywność nadruku, to taka koszulka dla niej będzie strzałem w dziesiątkę.

Domeną każdej mamy jest to, że twierdzi, że zawsze wszystko się ułoży. Dlatego idealnie dla niej nada się koszulka z kostką Rubika i napisem, że wszystko się ułoży. Z pewnością mama z radością będzie nosić takie drobny upominek, który pasować będzie do jej życiowego motto idealnie.

14. Kreatywny prezent dla przyjaciela – pomóż spełnić marzenia

Kreatywny prezent dla przyjaciela – pomóż spełnić marzenia

Riff.net.pl

Twój przyjaciel przebąkuje o tym, że zawsze chciał się nauczyć grać na gitarze? Podchwyć ten pomysł i pokaż, jakim jesteś dobrym przyjacielem. Wiadomo, że aby mógł rozpocząć realizację swojego marzenia, potrzebna mu będzie gitara. To świetny pomysł na prezent dla przyjaciela. Ale to nie koniec…

Skoro jest już gitara, warto też rozpocząć naukę. Jednak nie każdy rodzi się geniuszem na miarę Carlosa Santany, więc potrzebne będzie dodatkowe wsparcie. I Ty je zaproponujesz, dołączając do zakupionego instrumentu kurs on-line gry na gitarze. Dzięki temu będzie mógł szlifować umiejętności, ćwiczyć chwyty, aby koniec końców oczarować Cię swoją grą.

15. Kreatywny prezent na walentynki – będzie gorąco

Kreatywny prezent na walentynki – będzie gorąco

PrezentZycia.pl

Zbliżają się Walentynki, a Ty zastanawiasz się nad wystrzałowym prezentem? A może warto wybrać coś, co sprawi wielką przyjemność obojgu z was? Weźmy na przykład taką indywidualną lekcję tańca na rurze. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że jest to sztuka niezwykle zmysłowa, która rozgrzeje każdego do białości.

Dzięki temu, że podarujesz partnerce taką indywidualną lekcję, lub nawet cały kurs pole dance, ona nabierze większej świadomości swojego ciała, a Ty zyskasz możliwość oglądania prywatnych pokazów w zaciszu sypialni. Trudno o bardziej kreatywny prezent na walentynki.

16. Kreatywny prezent dla smakosza

Kreatywny prezent dla smakosza

Groupon.pl

Chcesz zaskoczyć znajomą ci osobę? Podaruj jej prezent inny niż wszystkie. Jeśli szukasz pomysłu na to, jaki kreatywny prezent przypadnie do gustu smakoszowi, to nie zaskoczymy Cię, proponując kolację. Jednak to, w jakiej formie będzie ona przebiegać, z pewnością będzie już dużym zaskoczeniem.

Podaruj bliskiej osobie kolację w całkowitych ciemnościach. Ciekawe jak odbierać będzie nowe smaki zupełnie po ciemku, nie widząc potrawy? Z pewnością doznania będą o wiele bardziej wyraziste, ponieważ smak znacznie się wyostrzy. To ciekawa propozycja na prezent dla kogoś, kto nie boi się próbować nowych rzeczy. Z pewnością taka kolacja w ciemnościach będzie hitem wśród podarunków z każdej okazji.

17. Kreatywny pomysł dla chłopaka z poczuciem humoru

Kreatywny pomysł dla chłopaka z poczuciem humoru

GodsToys.pl

Na koniec coś z przymrużeniem oka. Przyjęło się, że mężczyźni wcześniej, czy później, wyhodują u siebie tak zwany mięsień piwny. Jeśli widzisz u swojego chłopaka takie predyspozycje, zawczasu zażegnaj niebezpieczeństwo. Powiedz, że nie musi upodabniać się do kolegów kosztem sylwetki – idealnie do tego nada się saszetka z brzuszkiem piwnym.

To z pewnością zabawny prezent, który świetnie sprawdzi się z okazji 18. urodzin czy Dnia Chłopaka. Imitująca piwny brzuszek torebka do przepasania przez biodra wywoła salwy śmiechu – zarówno u osoby, której taki prezent podarujesz, jak i u wszystkich znajomych.

Udostępnij artykuł

Autor artykułu

Patrycja
Patrycja

Kocham książki, podróże i pisanie. Copywritingiem zajmuję się już od kilkunastu lat, skutecznie zamieniając myśli w słowa.